Czy reportaż ślubny wymaga przygotowań?

Przyjęło się, że fotoreportaż zaczyna się w czasie przygotowań pary młodej do ślubu. Tak więc przed nadejściem fotografa należałoby przyszykować mieszkanie. Niewątpliwie dobry fotograf ślubny da sobie radę w każdych warunkach, ale co za problem, aby troszeczkę ułatwić mu fotografowanie. Wszak mamy na myśli Wasze fotografie ślubne. Bez obaw, zaaranżowanie mieszkania w gruncie rzeczy nie będzie takie skomplikowane. Jeżeli myślicie sobie, że należy całkowicie przemeblowywać mieszkanie, to możemy Was uspokoić.

Starannie posprzątajcie mieszkanie, zorganizujcie wystarczającą ilość miejsca i tyle wystarczy. Wskazane jest, żeby pokój, w którym odbędą się przyszykowania był dostatecznie duży a także dostatecznie oświetlony. Duża ilość miejsca pozwoli swobodnie pracować fotografowi ślubnemu. Macie wybrane dekoracje na ślub? Mamy tu na myśli kwiaty na ślub a również pozostałe dekoracje.

Takie rzeczy przyjemnie wyglądają na zdjęciach ślubnych. Wyrafinowany klimat fotografii to nie jedynie Wy i goście weselni, lecz też ładna sceneria. Nie rezygnujcie z obecności fotografa w czasie przygotowań do ślubu. Niewątpliwie to jest moment, gdy rozbudzają się w Was silne uczucia. Czy rzeczywiście chcecie, aby zabrakło tego na Waszych zdjęciach? Nie stresujcie się, fotograf nie będzie wykonywał zdjęć w momencie, jeżeli będziecie roznegliżowani. W końcu nie o to chodzi. Chociażby mogą być to kadry, kiedy Przyszła Mężatka nakłada welon, a Pan Młody wiąże muszkę. Czyż tego typu momenty nie są rozczulające?

WordPress Themes